MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) - Ukazatel opotřebení od 10/1995 do 5/2000, 1998 ccm, 132 kW, 180 hp, M 111.944, limuzína
| Číslo podvozku (VIN) do | A487047 / F576240 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 95 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 95 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 95 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,006 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 4 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 2 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 95 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 94 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,004 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet koncovek | 1 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 94 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,004 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet koncovek | 1 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | F576240 |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 95 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | A487047 / F576240 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 140 540 1217 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 95 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 93 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Nápravová sada |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 93 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Nápravová sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Množství | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Množství | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 93 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Brzdový systém | ATE |
| Brzdový systém | BREMBO |
| Jednotka množství | kus |
| Varovný odstup [mm] | 95 mm |
Dostupnost