BMW X1 (E84) sDrive 16 d - Ukazatel opotřebení od 4/2012 do 6/2015, 1995 ccm, 85 kW, 116 hp, N47 D20 C, SUV
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 676 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 1141 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 675 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1143 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 675 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1143 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1141 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 1141 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 676 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 675 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,032 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1143 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,057 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 675 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1143 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 676 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 1141 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 670 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 675 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1135 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| montovaná strana | přední |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost