AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 - Příslušenství od 7/1988 do 9/1991, 1994 ccm, 85 kW, 115 hp, PS, limuzína
| Rok výroby od | 10/1988 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1991 |
| pro OE číslo | 115330981 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Brzdový systém | VAG |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Rok výroby od | 10/1988 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1991 |
| pro OE číslo | 114068000 |
| pro OE číslo | 115330981 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr bubnu [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
| Brzdový systém | VAG |
Dostupnost