SUBARU IMPREZA kombi (GG) 2.0 AWD (GG9) - Příslušenství od 12/2000 do 12/2007, 1994 ccm, 92 kW, 125 hp, EJ201, kombi
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,119 kg |
| Brzdový systém | Akebono |
| Počet dílů [dílný] | 20 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,087 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,087 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 20 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,119 kg |
| Brzdový systém | Akebono |
| Počet dílů [dílný] | 20 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost