PEUGEOT 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 1.6 - Příslušenství od 10/2000 do 4/2002, 1587 ccm, 72 kW, 98 hp, NFT (TU5JP), Kabriolet
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Průměr v mm | 203 mm |
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez bimetalového pera |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s bimetalovým perem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s bimetalovým perem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Lucas |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Hmotnost [kg] | 0,107 kg |
| Brzdový systém | Lucas |
| Počet dílů [dílný] | 20 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | LUCAS |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4308.52 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| pro OE číslo | 424124 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Seřízení | bez automatického nastavení |
| Brzdový systém | BOSCH/BENDIX |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 95659472 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr bubnu [mm] | 180 mm |
| Brzdový systém | BENDIX |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr bubnu [mm] | 203 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr bubnu [mm] | 180 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost