TOYOTA CAMRY kombi (_V2_) 1.8 (SV20_, SV20RG) - Příslušenství od 11/1986 do 8/1989, 1832 ccm, 66 kW, 90 hp, 1S, kombi
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 37 mm |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 37 mm |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr bubnu [mm] | 228 mm |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr bubnu [mm] | 200 mm |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,148 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1987 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| Počet dílů [dílný] | 26 -dílný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1987 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| Počet dílů [dílný] | 26 -dílný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1987 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,154 kg |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| Počet dílů [dílný] | 26 -dílný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1987 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,216 kg |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| Počet dílů [dílný] | 26 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Sumitomo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Sumitomo |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1987 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,154 kg |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| Počet dílů [dílný] | 26 -dílný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1987 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| Počet dílů [dílný] | 26 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 37 mm |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 37 mm |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | SUMITOMO |
| Průměr bubnu [mm] | 200,0 mm |
Dostupnost