PEUGEOT 406 kupé (8C) 2.2 - Příslušenství od 3/2002 do 12/2004, 2230 ccm, 116 kW, 158 hp, 3FZ (EW12J4), kupé
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Brzdový systém | BOSCH |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BENDIX |
| Průměr v mm | 228,6 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BENDIX |
| Průměr bubnu [mm] | 228,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Omezení výrobce | BENDIX |
| Průměr v mm | 228 mm |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| Brzdy / jízdní dynamika | ne pro ABS |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,124 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Brzdový systém | BENDIX |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,084 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez bimetalového pera |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,118 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,118 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
| Šířka 1 [mm] | 40 mm |
| Šířka 2 [mm] | 42 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 228 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Průměr bubnu [mm] | 185,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 228 mm |
| Průměr 2 [mm] | 229 mm |
| Šířka 1 [mm] | 40 mm |
| Šířka 2 [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost