VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.4 D - Příslušenství od 10/1990 do 9/1994, 1398 ccm, 35 kW, 48 hp, 1W, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Brzdový systém | VAG |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Brzdový systém | VAG |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Brzdový systém | VAG |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | VAG |
| Brzdové zařízení | není určeno pro vozidla s brzdovými posilovači |
| Průměr v mm | 180 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | VAG |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 86-F-127 904 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 80-RY150 000 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| pro OE číslo | 171 698 545 |
| pro OE číslo | 171698545 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Omezení výrobce | VAG |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Brzdový systém | VAG |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Barva | stříbrná |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Brzdový systém | VAG |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Teves |
| Číslo technické informace | X0014 |
| Počet dílů [dílný] | 24 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | VAG |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Brzdový systém | VAG |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | VAG |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | VAG |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost