RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53C) - Příslušenství od 4/1992 do 12/1995, 1721 ccm, 66 kW, 90 hp, F3N 742, F3N 743, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez bimetalového pera |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s bimetalovým perem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s bimetalovým perem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Omezení výrobce | BENDIX |
| Průměr v mm | 180 mm |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bendix |
| Brzdový systém | Bendix |
| Počet dílů [dílný] | 20 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Lucas |
| Hmotnost [kg] | 0,087 kg |
| Brzdový systém | Lucas |
| Počet dílů [dílný] | 18 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bendix |
| Hmotnost [kg] | 0,089 kg |
| Brzdový systém | Bendix |
| Počet dílů [dílný] | 20 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Lucas |
| Hmotnost [kg] | 0,087 kg |
| Brzdový systém | Lucas |
| Počet dílů [dílný] | 18 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bendix |
| Hmotnost [kg] | 0,089 kg |
| Brzdový systém | Bendix |
| Počet dílů [dílný] | 20 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Šířka 1 [mm] | 32 mm |
| Šířka 2 [mm] | 42 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost