SUZUKI WAGON R+ (MA) 1.3 4WD (RB413) - Příslušenství od 9/2003, 1328 ccm, 69 kW, 94 hp, M13A, Šikmá zadní část
| Číslo podvozku (VIN) do | TSMMMB53S00210000 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Brzdový systém | Opel |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2008 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | TSMMMB53S00210001 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,081 kg |
| Brzdový systém | Bosch |
| Počet dílů [dílný] | 18 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Brzdový systém | Opel |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| pro číslo výrobku | 9151 |
| Brzdový systém | OPEL |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Opel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Brzdový systém | Opel |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s bimetalovým perem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
| Počet dílů [dílný] | 18 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Opel |
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,132 kg |
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,081 kg |
| Brzdový systém | Bosch |
| Počet dílů [dílný] | 18 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,132 kg |
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Brzdový systém | Opel |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Brzdový systém | Opel |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Brzdový systém | Opel |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s bimetalovým perem |
Dostupnost