SAAB 9-5 (YS3E) 2.0 t - Příslušenství od 7/2000 do 12/2009, 1985 ccm, 136 kW, 185 hp, B205L, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,085 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
| verze | fuer Handbremshebel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
Dostupnost