PEUGEOT 405 I (15B) 1.8 Turbo Diesel - Příslušenství od 3/1988 do 12/1992, 1769 ccm, 66 kW, 90 hp, A8A (XUD7TE), AJZ (XUD7TEY), limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez bimetalového pera |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdový systém | Bendix |
| Počet dílů [dílný] | 24 -dílný |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1988 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1992 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1988 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1992 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 0,112 kg |
| Brzdový systém | Bendix |
| Počet dílů [dílný] | 26 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Hmotnost [kg] | 0,099 kg |
| Brzdový systém | Bendix |
| Počet dílů [dílný] | 24 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Množství | 18 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Volitelné | Ano |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 0,112 kg |
| Brzdový systém | Bendix |
| Počet dílů [dílný] | 26 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Hmotnost [kg] | 0,099 kg |
| Brzdový systém | Bendix |
| Počet dílů [dílný] | 24 -dílný |
Dostupnost