FIAT LINEA (323_, 110_) 1.3 D Multijet (323AXB1A) - Příslušenství od 9/2009, 1248 ccm, 70 kW, 95 hp, 199 A3.000, 199 B1.000, limuzína
| Konstrukční rok do | 05/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | AP Lockheed |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2017 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Omezení výrobce | Lockheed System |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 9215 |
| Brzdový systém | LOCKHEED |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | AP Lockheed |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,109 kg |
| Brzdový systém | AP Lockheed |
| Počet dílů [dílný] | 12 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | AP Lockheed |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | AP Lockheed |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | AP Lockheed |
| Počet dílů [dílný] | 12 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,109 kg |
| Brzdový systém | AP Lockheed |
| Počet dílů [dílný] | 12 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | AP Lockheed |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | AP Lockheed |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | LOCKHEED |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | LOCKHEED |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | AP Lockheed |
| Číslo technické informace | X0144 |
| Počet dílů [dílný] | 12 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | AP Lockheed |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | AP Lockheed |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | AP Lockheed |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
| tlumič pérování osy | 1 |
Dostupnost