SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI - Příslušenství od 6/2009 do 5/2015, 1390 ccm, 110 kW, 150 hp, CAVF, CNUB, CTHF, CTJB, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | VAG |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
| Brzdový systém | VAG |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | VAG |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 114068000 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr bubnu [mm] | 200 mm |
| Brzdový systém | VAG |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | VAG |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | VAG |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
Dostupnost