VW CADDY II Skříňová/velkoprostorová limuzína (9K9A) 60 1.4 - Příslušenství od 11/1995 do 1/2004, 1390 ccm, 44 kW, 60 hp, AEX, APQ, AUD, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Číslo podvozku (VIN) do | 9K-Y-500747 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Brzdový systém | VAG |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 230 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 9K-Y-500748 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 230 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 9K-Y-500747 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Brzdový systém | VAG |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 230 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,190 kg |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Číslo podvozku (VIN) od | 9K-Y-500-748 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
| Průměr 1 [mm] | 230 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 9K-Y-500747 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr bubnu [mm] | 230 mm |
| Brzdový systém | Vag |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 9K-Y-500747 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | Teves |
| Počet dílů [dílný] | 20 -dílný |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 9K-Y-500748 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | Teves |
| Počet dílů [dílný] | 20 -dílný |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 9K-Y-500747 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Brzdový systém | Teves |
| Počet dílů [dílný] | 20 -dílný |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 9K-Y-500748 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,195 kg |
| Brzdový systém | Teves |
| Počet dílů [dílný] | 20 -dílný |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 9KZY500747 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| jen ve spojení s | 362220J |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | VAG |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 1J0698525 |
| Brzdový systém | Ate |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 9KZY500747 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| pro OE číslo | 357609525C |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Brzdový systém | Ate |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 9K-Y-500747 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Brzdový systém | Teves |
| Počet dílů [dílný] | 20 -dílný |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 9K-Y-500748 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,195 kg |
| Brzdový systém | Teves |
| Počet dílů [dílný] | 20 -dílný |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 9K-Y-500747 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Brzdový systém | VAG |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 230 mm |
| pro OE číslo | 357 698 525 CX |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 9K-Y-500748 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 230 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 230 mm |
Dostupnost