FORD MONDEO I limuzína (GBP) 1.8 TD - Příslušenství od 10/1995 do 8/1996, 1753 ccm, 66 kW, 90 hp, RFM, RFN, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 228,6 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,122 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
| Počet dílů [dílný] | 16 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | LUCAS |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuální převodovkou |
| Průměr bubnu [mm] | 203,2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS- TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 16 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 44 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| Brzdový systém | Lucas |
|---|---|
| Číslo technické informace | X0078 |
| Počet dílů [dílný] | 16 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost