PEUGEOT 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 1.6 - Příslušenství od 4/1996 do 10/2000, 1587 ccm, 65 kW, 89 hp, NFZ (TU5JP), Kabriolet
| pro OE číslo | 95659472 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr bubnu [mm] | 180 mm |
| Brzdový systém | BENDIX |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr bubnu [mm] | 203 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr bubnu [mm] | 180 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| pro OE číslo | 430834 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr bubnu [mm] | 180 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez bimetalového pera |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez bimetalového pera |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s bimetalovým perem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | BENDIX |
| Průměr v mm | 180 mm |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,101 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Lucas |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdový systém | Lucas |
| Počet dílů [dílný] | 18 -dílný |
Dostupnost
| Brzdový systém | Bendix |
|---|---|
| Počet dílů [dílný] | 24 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdový systém | Bendix |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Hmotnost [kg] | 0,112 kg |
| Brzdový systém | Bendix |
| Počet dílů [dílný] | 26 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Lucas |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 0,094 kg |
| Brzdový systém | Lucas |
| Počet dílů [dílný] | 18 -dílný |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,099 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
| Počet dílů [dílný] | 24 -dílný |
Dostupnost