RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) - Příslušenství od 4/1997 do 9/1999, 1870 ccm, 72 kW, 98 hp, F9Q 730, F9Q 734, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| pro číslo výrobku | 9028 |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 430855 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr bubnu [mm] | 228 mm |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s bimetalovým perem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
| Počet dílů [dílný] | 18 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,081 kg |
| Brzdový systém | Lucas |
| Počet dílů [dílný] | 18 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,128 kg |
| Brzdový systém | Lucas |
| Počet dílů [dílný] | 18 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
| Šířka 1 [mm] | 38 mm |
| Šířka 2 [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s bimetalovým perem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | LUCAS |
| Průměr bubnu [mm] | 228,6 mm |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | LUCAS - TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
Dostupnost