VW POLO Schránky/šikmá záď (86CF) 1.4 D - Páky / bowdeny od 8/1992 do 7/1994, 1398 ccm, 35 kW, 48 hp, 1W, Schránky/šikmá záď
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 633 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Délka [mm] | 633 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 633/365 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 635 mm |
| Délka 2 [mm] | 363 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| délka 1 [mm] | 1594 mm |
| Délka 3 [mm] | 1090 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 633 mm |
| Délka 3 [mm] | 365 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1594/1090 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 633/365 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 633 / 365 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Druh brzd | Bubnová brzda |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Délka [mm] | 670 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Délka [mm] | 1594 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 1594 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 1594 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 635 mm |
Dostupnost
| Typ vozidla | Van (Hatchback) |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | přední část |
| Hmotnost [kg] | 0,546 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| délka 1 [mm] | 1590 mm |
| Délka 2 [mm] | 1090 mm |
Dostupnost
| Typ vozidla | Van (Hatchback) |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| Hmotnost [kg] | 0,172 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| délka 1 [mm] | 633 mm |
| Délka 2 [mm] | 363 mm |
Dostupnost
| Druh brzd | Bubnová brzda |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1511/965 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Část | přední část |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1594 / 1090 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová/bubnová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 633 / 365 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Druh brzd | kotoučová/bubnová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | VAG |
| Brzdové zařízení | není určeno pro vozidla s brzdovými posilovači |
| Průměr v mm | 180 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost