FIAT PANDA Schránky/šikmá záď (169_) 1.2 Natural Power - Páky / bowdeny od 1/2007 do 11/2009, 1242 ccm, 44 kW, 60 hp, 188 A4.000, Schránky/šikmá záď
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1405 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,480 kg |
| párová čísla výrobku | 101806 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1435 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,460 kg |
| párová čísla výrobku | 101805 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1457 mm |
| Délka 3 [mm] | 1194 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,49 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1437 mm |
| Délka 3 [mm] | 1178 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1457 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1437 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1437/1178 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1457/1194 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1457/1194 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1437/1178 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1405 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,480 kg |
| párová čísla výrobku | 70 10 1806 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1435 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,460 kg |
| párová čísla výrobku | 70 10 1805 |
Dostupnost
| Část | zadní část |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| délka 1 [mm] | 1450 mm |
| Délka 2 [mm] | 1200 mm |
Dostupnost
| Část | zadní část |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| délka 1 [mm] | 1430 mm |
| Délka 2 [mm] | 1175 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 1403 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 1430 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| pro OE číslo | 46847434 |
| délka 1 [mm] | 1557 mm |
| Délka 2 [mm] | 1295 mm |
Dostupnost