TOYOTA HIACE IV Krabice (_H1_) 2.4 (RZH103, RZH113) - Páky / bowdeny od 8/1989 do 7/1998, 2438 ccm, 85 kW, 116 hp, 2RZ, Krabice
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1382 mm |
| Délka 3 [mm] | 1041 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,53 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1550 mm |
| Délka 3 [mm] | 1236 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Hmotnost [kg] | 0,505 kg |
| délka 1 [mm] | 1545 mm |
| Délka 2 [mm] | 1235 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Hmotnost [kg] | 0,524 kg |
| délka 1 [mm] | 1380 mm |
| Délka 2 [mm] | 1040 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Část | přední část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Hmotnost [kg] | 0,395 kg |
| délka 1 [mm] | 1215 mm |
| Délka 2 [mm] | 835 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Množství | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1550/1236 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová/bubnová brzda |
| Rozvor kol | není určeno pro prodloužený rozvor kol |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1370/1028 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová/bubnová brzda |
| Rozvor kol | není určeno pro prodloužený rozvor kol |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1985/1319 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Rozvor kol | dlouhý rozvor kol |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1460/2120 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Rozvor kol | dlouhý rozvor kol |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Část | přední část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1210/835 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Část | přední část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1245/865 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1550/1236 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1382/1041 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1217/835 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,58 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1215 mm |
| Délka 3 [mm] | 840 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Hmotnost [kg] | 0,505 kg |
| délka 1 [mm] | 1545 mm |
| Délka 2 [mm] | 1235 mm |
| Číslo technické informace | AS6483 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Hmotnost [kg] | 0,524 kg |
| délka 1 [mm] | 1380 mm |
| Délka 2 [mm] | 1040 mm |
| Číslo technické informace | AS6485 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Část | přední část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Hmotnost [kg] | 0,395 kg |
| délka 1 [mm] | 1215 mm |
| Délka 2 [mm] | 835 mm |
| Číslo technické informace | AS7038 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1230/822 mm |
Dostupnost