MERCEDES-BENZ C-CLASS kupé (C204) C 63 AMG (204.377) - Páky / bowdeny od 9/2012, 6208 ccm, 336 kW, 457 hp, M 156.985, kupé
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 728 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 2057 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 1152 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 728 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 2057 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1152 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 1637 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,490 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | AMG Black Series |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Délka [mm] | 728 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,250 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 1637 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Délka [mm] | 1152 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 2900 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,630 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Délka [mm] | 743 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,249 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 1152 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 1637 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,490 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | AMG Black Series |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Délka [mm] | 728 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,250 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 2900 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,630 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Délka [mm] | 743 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,249 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 1637 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 728 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 1152 mm |
Dostupnost