RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) - Páky / bowdeny od 12/1999 do 5/2005, 1870 ccm, 59 kW, 80 hp, F9Q 780, F9Q 782, Šikmá zadní část
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2000 |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ASR |
| Délka [mm] | 1415 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2000 |
| montovaná strana | levá zadní |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ASR |
| Délka [mm] | 1335 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16339 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1277 mm |
| Délka 2 [mm] | 1000 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17498 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1335 mm |
| Délka 2 [mm] | 1000 mm |
| párová čísla výrobku | GCH252 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Délka [mm] | 1277 mm |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Délka [mm] | 1450 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,430 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| párová čísla výrobku | 178347 |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Délka [mm] | 1378 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,408 kg |
| párová čísla výrobku | 109488 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Průměr v mm | 203,2 mm |
| Šířka [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BENDIX |
| Průměr v mm | 180 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Seřízení | s manuálním nastavením |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17498 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Část | zadní část |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1415/1080 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16339 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1355 mm |
| Délka 2 [mm] | 1085 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17498 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1415 mm |
| Délka 2 [mm] | 1081 mm |
| párová čísla výrobku | GCH253 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1321 mm |
| Délka 3 [mm] | 999 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17498 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1336 mm |
| Délka 3 [mm] | 1000 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17498 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1415 mm |
| Délka 3 [mm] | 1080 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,37 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1263 mm |
| Délka 3 [mm] | 1000 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16339 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,47 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1355 mm |
| Délka 3 [mm] | 1082 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16339 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1277 mm |
| Délka 3 [mm] | 1002 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,56 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1402 mm |
| Délka 3 [mm] | 1080 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,39 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1343 mm |
| Délka 3 [mm] | 1085 mm |
Dostupnost