RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) - Páky / bowdeny od 12/1999 do 5/2005, 1870 ccm, 59 kW, 80 hp, F9Q 780, F9Q 782, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 06/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1355/1002 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1277/1002 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1335/1000 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1420/1096 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1343/1085 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1263/1000 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1355/1082 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1277/1002 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1321/999 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1402/1080 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1335/1000 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1415/1080 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1263 / 1000 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 26SKV194 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1343 / 1085 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 26SKV193 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 365319943R |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
Dostupnost
| pro OE číslo | 365300541R |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| montovaná strana | levá zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,406 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1335 mm |
| délka 1 [mm] | 1336 mm |
| Délka 2 [mm] | 1000 mm |
| Číslo technické informace | AS6251 |
| Délka 3 [mm] | 1000 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| délka 1 [mm] | 1280 mm |
| Délka 2 [mm] | 1005 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| délka 1 [mm] | 1350 mm |
| Délka 2 [mm] | 1080 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| délka 1 [mm] | 1335 mm |
| Délka 2 [mm] | 1000 mm |
Dostupnost