PEUGEOT 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 1.6 - Páky / bowdeny od 10/2000 do 4/2002, 1587 ccm, 72 kW, 98 hp, NFT (TU5JP), Kabriolet
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Délka [mm] | 1493 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1696/1427 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1585/1261 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1493/1171 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1585 mm |
| Délka 3 [mm] | 1261 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1493 mm |
| Délka 3 [mm] | 1171 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1621 mm |
| Délka 3 [mm] | 1258 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1531 mm |
| Délka 3 [mm] | 1173 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1585/1261 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1493/1171 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 1500 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| párová čísla výrobku | GCH1059 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Brzdy / jízdní dynamika | ne pro ABS |
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
| délka 1 [mm] | 1620 mm |
| Délka 2 [mm] | 1260 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| délka 1 [mm] | 1590 mm |
| Délka 2 [mm] | 1260 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Hmotnost [kg] | 0,37 kg |
| délka 1 [mm] | 1498 mm |
| Délka 2 [mm] | 1170 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Délka [mm] | 1585 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1585 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1493 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Délka [mm] | 1538 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Délka [mm] | 1615 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Délka [mm] | 1493 mm |
Dostupnost