CITROËN ZX (N2) 1.1 - Páky / bowdeny od 3/1991 do 8/1993, 1124 ccm, 40 kW, 54 hp, H1A, H1B, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Délka [mm] | 1493 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Délka [mm] | 1585 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1585/1261 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1493/1171 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1493 mm |
| Délka 3 [mm] | 1171 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 1500 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| párová čísla výrobku | GCH1059 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| délka 1 [mm] | 1590 mm |
| Délka 2 [mm] | 1260 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Hmotnost [kg] | 0,37 kg |
| délka 1 [mm] | 1498 mm |
| Délka 2 [mm] | 1170 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Délka [mm] | 1612 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Délka [mm] | 1533 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 7330 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Délka [mm] | 1585 mm |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 7330 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Délka [mm] | 1493 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Délka [mm] | 1538 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Délka [mm] | 1615 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Délka [mm] | 1585 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Délka [mm] | 1493 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| délka 1 [mm] | 1500 mm |
| Délka 2 [mm] | 1170 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| Hmotnost [kg] | 0,452 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| délka 1 [mm] | 1590 mm |
| Délka 2 [mm] | 1260 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1585 / 1261 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1493 / 1171 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost