MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Páky / bowdeny od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Hmotnost [kg] | 1,12 kg |
| délka 1 [mm] | 1645 mm |
| Délka 2 [mm] | 1640 mm |
| Délka 3 [mm] | 1432 mm |
| Délka 4 [mm] | 1432 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1645/1432/1640/1432 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1645/1432+1640/1432 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Hmotnost [kg] | 1,27 kg |
| délka 1 [mm] | 1645 mm |
| Délka 2 [mm] | 1432 mm |
| Délka 3 [mm] | 1640 mm |
| Délka 4 [mm] | 1432 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1637 mm |
| Délka 2 [mm] | 1642 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1645/1432+1640/1432 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 1516 mm |
| Délka 2 [mm] | 1312 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | GJ6A44410A |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1645 mm |
| Délka 2 [mm] | 1432 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 1516 mm |
| Délka 2 [mm] | 1312 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | G31A-44-410A |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,17 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | GJ6A-44-410C |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,280 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Množství | 1 |
| délka 1 [mm] | 1650 mm |
| Délka 2 [mm] | 1650 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Hmotnost [kg] | 1,27 kg |
| délka 1 [mm] | 1645 mm |
| Délka 2 [mm] | 1432 mm |
| Číslo technické informace | AS6933 |
| Délka 3 [mm] | 1640 mm |
| Délka 4 [mm] | 1432 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| pro OE číslo | GJ6A44410C |
| délka 1 [mm] | 1645 mm |
| Délka 2 [mm] | 1432 mm |
| Délka 3 [mm] | 1640 mm |
| Délka 4 [mm] | 1432 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost