TOYOTA CAMRY limuzína (_V3_) 2.0 (ACV31_, ACV31) - Páky / bowdeny od 8/2001 do 11/2006, 1998 ccm, 110 kW, 150 hp, 1AZ-FE, limuzína
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1633/1425 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,63 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 1633 mm |
| Délka 3 [mm] | 1425 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,57 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 1633 mm |
| Délka 3 [mm] | 1425 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Hmotnost [kg] | 0,79 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 2056 mm |
| Délka 3 [mm] | 1711 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Hmotnost [kg] | 0,57 kg |
| délka 1 [mm] | 1630 mm |
| Délka 2 [mm] | 1440 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Hmotnost [kg] | 0,57 kg |
| délka 1 [mm] | 1630 mm |
| Délka 2 [mm] | 1440 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1633/1425 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1633/1425 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Část | přední část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 2056/1711 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1633/1425 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1633 mm |
| Délka 2 [mm] | 1425 mm |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Část | přední část |
| délka 1 [mm] | 2056 mm |
| Délka 2 [mm] | 1711 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Hmotnost [kg] | 0,57 kg |
| délka 1 [mm] | 1630 mm |
| Délka 2 [mm] | 1440 mm |
| Číslo technické informace | AS6504 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Hmotnost [kg] | 0,57 kg |
| délka 1 [mm] | 1630 mm |
| Délka 2 [mm] | 1440 mm |
| Číslo technické informace | AS6505 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1633/1425 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1633/1425 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| pro OE číslo | 4643033100 |
| délka 1 [mm] | 1633 mm |
| Délka 2 [mm] | 1425 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| pro OE číslo | 4642033100 |
| délka 1 [mm] | 1633 mm |
| Délka 2 [mm] | 1425 mm |
Dostupnost
| Část | zadní část |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| délka 1 [mm] | 1630 mm |
| Délka 2 [mm] | 1440 mm |
Dostupnost