DODGE JOURNEY 2.0 CRD - Páky / bowdeny od 6/2008, 1968 ccm, 103 kW, 140 hp, BWD, ECE, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,97 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 2302 mm |
| Délka 3 [mm] | 2095 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,57 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 1177 mm |
| Délka 3 [mm] | 980 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1177 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,592 kg |
| párová čísla výrobku | ADA104628 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 2302 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,97 kg |
| párová čísla výrobku | ADA104627 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1177/980 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| pro OE číslo | K04766479AD |
| montovaná strana | přední |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1920/1655 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,47 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 1920 mm |
| Délka 2 [mm] | 1655 mm |
| Délka 3 [mm] | 1655 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1177/980 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,57 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,65 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 1177 mm |
| Délka 2 [mm] | 980 mm |
| Délka 3 [mm] | 980 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 1177 mm |
| Délka 2 [mm] | 980 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 1920 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 1177 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 2302 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| pro OE číslo | K04862227AH |
| délka 1 [mm] | 1177 mm |
| Délka 2 [mm] | 980 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1177 mm |
| párová čísla výrobku | 32-1604 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 2302 mm |
| párová čísla výrobku | 32-1603 |
Dostupnost