CITROËN ZX (N2) 1.9 - Páky / bowdeny od 3/1991 do 6/1997, 1905 ccm, 93 kW, 126 hp, D6E (XU9JA), Šikmá zadní část
| pro organizační číslo do | 07330 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Délka [mm] | 1493 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 07330 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Délka [mm] | 1585 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 07330 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Délka [mm] | 1612 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 07330 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Délka [mm] | 1533 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 07331 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Délka [mm] | 1582 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 07331 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Délka [mm] | 1488 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 7331 |
| montovaná strana | levá zadní |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Délka [mm] | 1606 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 7331 |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Délka [mm] | 1530 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 07330 |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| montovaná strana | levá zadní |
| Délka [mm] | 1585 mm |
| párová čísla výrobku | 5406 |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 07330 |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Délka [mm] | 1533 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,406 kg |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 07330 |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Délka [mm] | 1493 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,407 kg |
Dostupnost
| pro organizační číslo od | 07331 |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Délka [mm] | 1488 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,522 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 1493 mm |
| Délka 2 [mm] | 1171 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 1585 mm |
| Délka 2 [mm] | 1261 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1582/1260 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1488/1170 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1615/1342 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1538/1262 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1493/1171 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1585/1261 mm |
Dostupnost