HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.5 i Vtec-E (MA9) - Páky / bowdeny od 9/1994 do 1/1997, 1493 ccm, 66 kW, 90 hp, D15Z3, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1480/1304 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | LUCAS |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuální převodovkou |
| Průměr v mm | 180 mm |
| Šířka [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1655/1469 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1470 mm |
| Délka 2 [mm] | 1270 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1655 mm |
| Délka 2 [mm] | 1469 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1636 mm |
| Délka 2 [mm] | 1449 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s bubnovou brzdou na zadní nápravě |
| Brzdy / jízdní dynamika | ne pro ABS |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s bubnovou brzdou na zadní nápravě |
| Brzdy / jízdní dynamika | ne pro ABS |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ABS |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1680 mm |
| Délka 2 [mm] | 1530 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ABS |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1630 mm |
| Délka 2 [mm] | 1500 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
Dostupnost
| Část | zadní část |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| délka 1 [mm] | 1475 mm |
| Délka 2 [mm] | 1300 mm |
Dostupnost
| Část | zadní část |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| délka 1 [mm] | 1655 mm |
| Délka 2 [mm] | 1470 mm |
Dostupnost
| Část | zadní část |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| délka 1 [mm] | 1630 mm |
| Délka 2 [mm] | 1450 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 1550 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,630 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s bubnovou brzdou na zadní nápravě |
| délka 1 [mm] | 1485 mm |
Dostupnost