MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 2.0 D (CB8W) - Páky / bowdeny od 12/1992 do 10/2003, 1998 ccm, 50 kW, 68 hp, 4D68, kombi
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,72 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 1530 mm |
| Délka 3 [mm] | 1405 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,66 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1505 mm |
| Délka 3 [mm] | 1345 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,74 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 1530 mm |
| Délka 3 [mm] | 1405 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 1473 mm |
| párová čísla výrobku | J3935048 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 1498 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 1488 mm |
| párová čísla výrobku | J3925053 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka [mm] | 1513 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | MB857030 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Část | zadní část |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Část | zadní část |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Délka [mm] | 1510 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,420 kg |
| párová čísla výrobku | ADG04666 |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Délka [mm] | 1520 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,520 kg |
| párová čísla výrobku | ADG04665 |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Délka [mm] | 1600 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,580 kg |
| párová čísla výrobku | ADG04668 |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Délka [mm] | 1610 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,620 kg |
| párová čísla výrobku | ADG04667 |
Dostupnost