ROVER 400 II (RT) 414 - Páky / bowdeny od 3/1996 do 12/1999, 1396 ccm, 55 kW, 75 hp, 14 K2F, limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 250029 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 632463 |
| montovaná strana | levá |
| Část | zadní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1636/1449 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1485 mm |
| Délka 3 [mm] | 1320 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,62 kg |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| délka 1 [mm] | 1512 mm |
| Délka 3 [mm] | 1341 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 1636 mm |
| Délka 3 [mm] | 1449 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,67 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 1655 mm |
| Délka 3 [mm] | 1469 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1655/1469 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1636/1449 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 250028 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Část | zadní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Hmotnost [kg] | 0,65 kg |
| délka 1 [mm] | 1630 mm |
| Délka 2 [mm] | 1450 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 322149 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 632463 |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Část | zadní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Hmotnost [kg] | 0,645 kg |
| délka 1 [mm] | 1655 mm |
| Délka 2 [mm] | 1470 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 633173 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Část | zadní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1510 / 1343 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 633173 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Část | zadní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1485 / 1320 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 322149 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 632463 |
| montovaná strana | pravá |
| Část | zadní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1655/1469 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 250029 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 632463 |
| montovaná strana | levá |
| Část | zadní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1636/1449 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 632464 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Část | zadní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1640/1450 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 632464 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Část | zadní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1665/1478 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | LUCAS |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuální převodovkou |
| Průměr v mm | 180 mm |
| Šířka [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 633174 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 633173 |
| montovaná strana | pravá |
| Část | zadní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1512/1341 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Část | zadní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1486/1320 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 250029 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 250028 |
| montovaná strana | pravá |
| Část | zadní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1655/1469 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 632464 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Část | zadní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 1665/1478 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost