Všechny vozy - Páky / bowdeny
| Délka [mm] | 800 mm |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 3030 mm |
| Délka 2 [mm] | 800 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1610 mm |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| párová čísla výrobku | GCH1633 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1078 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| párová čísla výrobku | GCH1652 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1371 mm |
| Délka 2 [mm] | 737 mm |
| párová čísla výrobku | GCH1651 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1795 mm |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Část | zadní část |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 845 mm |
| Délka 2 [mm] | 510 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1445 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
Dostupnost
| Druh brzd | kotoučová brzda |
|---|---|
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 955 mm |
| Délka 2 [mm] | 782 mm |
Dostupnost
| Druh brzd | Bubnová brzda |
|---|---|
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1435 mm |
| Délka 2 [mm] | 1178 mm |
| párová čísla výrobku | GCH171 |
Dostupnost
| Druh brzd | Bubnová brzda |
|---|---|
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1817 mm |
| Délka 2 [mm] | 1480 mm |
| párová čísla výrobku | GCH1695 |
Dostupnost
| Druh brzd | kotoučová brzda |
|---|---|
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 642 mm |
| Délka 2 [mm] | 495 mm |
Dostupnost
| Druh brzd | Bubnová brzda |
|---|---|
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1440 mm |
| Délka 2 [mm] | 1052 mm |
Dostupnost
| Druh brzd | Bubnová brzda |
|---|---|
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1405 mm |
| Délka 2 [mm] | 1152 mm |
| párová čísla výrobku | GCH169 |
Dostupnost
| Druh brzd | Bubnová brzda |
|---|---|
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1457 mm |
| Délka 2 [mm] | 1052 mm |
Dostupnost
| Druh brzd | Bubnová brzda |
|---|---|
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1343 mm |
| Délka 2 [mm] | 1080 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1446 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| párová čísla výrobku | GCH1734 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1420 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| párová čísla výrobku | GCH1733 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1462 mm |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| párová čísla výrobku | GCH1736 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1462 mm |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| párová čísla výrobku | GCH1735 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1295 mm |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| párová čísla výrobku | GCH1741 |
Dostupnost