Všechny vozy - Páky / bowdeny
| Délka [mm] | 1462 mm |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| párová čísla výrobku | GCH1735 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1295 mm |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| párová čísla výrobku | GCH1741 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1390 mm |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| párová čísla výrobku | GCH1740 |
Dostupnost
| Druh brzd | kotoučová/bubnová brzda |
|---|---|
| Část | přední část |
| délka 1 [mm] | 1182 mm |
| Délka 2 [mm] | 945 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1420 mm |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1637 mm |
| Délka 2 [mm] | 1302 mm |
Dostupnost
| Druh brzd | Bubnová brzda |
|---|---|
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1277 mm |
| Délka 2 [mm] | 1000 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1690 mm |
| Délka 2 [mm] | 1053 mm |
Dostupnost
| Druh brzd | Bubnová brzda |
|---|---|
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1065 mm |
| Délka 2 [mm] | 503 mm |
| párová čísla výrobku | GCH1819 |
Dostupnost
| Druh brzd | Bubnová brzda |
|---|---|
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 735 mm |
| Délka 2 [mm] | 503 mm |
| párová čísla výrobku | GCH1818 |
Dostupnost
| Druh brzd | Bubnová brzda |
|---|---|
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1483 mm |
| Délka 2 [mm] | 1320 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1125 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 2670 mm |
| Délka 2 [mm] | 1125 mm |
Dostupnost
| Druh brzd | Bubnová brzda |
|---|---|
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1648 mm |
| Délka 2 [mm] | 1355 mm |
| párová čísla výrobku | GCH181 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1469 mm |
|---|---|
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
| párová čísla výrobku | GCH1854 |
Dostupnost
| Druh brzd | kotoučová brzda |
|---|---|
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1520 mm |
| Délka 2 [mm] | 1380 mm |
Dostupnost
| Druh brzd | Bubnová brzda |
|---|---|
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1694 mm |
| Délka 2 [mm] | 1663 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 653 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Část | přední část |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1290 mm |
| Délka 2 [mm] | 1127 mm |
Dostupnost
| Druh brzd | Bubnová brzda |
|---|---|
| Část | zadní část |
| délka 1 [mm] | 1690 mm |
| Délka 2 [mm] | 1276 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 180 mm |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Část | zadní část |
Dostupnost