SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 - Sedadla od 2/2001 do 6/2006, 2792 ccm, 150 kW, 204 hp, AUE, BDE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2001 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,155 kg |
| druh provozu | elektrický |
| typ ovládání | kolébkový přepínač |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 471 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 471 mm |
Dostupnost