Všechny vozy - Těsnění chladicí soustavy
| Tloušťka/síla [mm] | 1 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 133 mm |
| Šířka [mm] | 115 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 118 mm |
| Šířka [mm] | 113 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 215 mm |
| Šířka [mm] | 192 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 105 mm |
| Šířka [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 170 mm |
| Šířka [mm] | 133 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 147 mm |
| Šířka [mm] | 117 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Šířka [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 225 mm |
| Šířka [mm] | 137 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 145 mm |
| Šířka [mm] | 143 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 195 mm |
| Šířka [mm] | 140 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 170 mm |
| Šířka [mm] | 120 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 1 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 106 mm |
| Šířka [mm] | 91 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 112 mm |
| Šířka [mm] | 104 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Šířka [mm] | 110 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 1 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 149 mm |
| Šířka [mm] | 120 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 110 mm |
| Šířka [mm] | 87 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 140 mm |
| Šířka [mm] | 128 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 125 mm |
| Šířka [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 119 mm |
| Šířka [mm] | 108 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 141 mm |
| Šířka [mm] | 129 mm |
Dostupnost