CADILLAC CT6 3.0 Turbo AWD - Těsnění olejové soustavy od 1/2016 do 12/2019, 2990 ccm, 307 kW, 418 hp, LGW, limuzína
| Tloušťka/síla [mm] | 0,35 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 66,5 mm |
| Šířka [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 12647210 |
|---|---|
| počet děr | 2 |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 7,8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 165 mm |
| Šířka [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,4 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 86,8 mm |
| Šířka [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 57 mm |
| Šířka [mm] | 34 mm |
Dostupnost