AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 - Těsnění olejové soustavy od 7/1988 do 9/1991, 1994 ccm, 85 kW, 115 hp, PS, limuzína
| Tloušťka/síla [mm] | 0,8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 195 mm |
| Šířka [mm] | 166 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1 mm |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Šířka [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 1 mm |
| Délka [mm] | 75 mm |
| Šířka [mm] | 75 mm |
Dostupnost