MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Zámky vnější od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| Hmotnost [kg] | 0,55 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| párová čísla výrobku | 132-030-002 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| párová čísla výrobku | 132-030-001 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Závit spojky | M6x1 |
| Délka kabelu [mm] | 610 mm |
| Zamykací zařízení | s centrálním uzavíráním |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
| párová čísla výrobku | 660195 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Závit spojky | M6x1 |
| Počet děr | 3 |
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| Zamykací zařízení | s centrálním uzavíráním |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| párová čísla výrobku | 660194 |
Dostupnost