HONDA CIVIC VIII limuzína (FD, FA) 1.8 (FD1, FD7, FA1) - Zámky vnější od 9/2005 do 2/2012, 1799 ccm, 103 kW, 140 hp, R18A1, R18A2, limuzína
| Hmotnost [kg] | 0,72 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,7 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 16SKV592 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,7 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 16SKV591 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,7 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 16SKV593 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,46 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost