HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-CTDi 4WD (RE6) - Zámky vnější od 1/2007, 2204 ccm, 103 kW, 140 hp, N22A2, SUV
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,72 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 16SKV612 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,72 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 16SKV611 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,71 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 16SKV614 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,71 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 16SKV613 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost