PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 S E-Hybrid - Zámky vnější od 5/2011 do 5/2017, 2995 ccm, 306 kW, 416 hp, M 06.EC, MCG.E, MCG.EA, MCG.FA, SUV
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Zamykací zařízení | s centrálním uzavíráním |
| Zamykací zařízení | s dvojitým blokováním |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| párová čísla výrobku | 70306 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Zamykací zařízení | s centrálním uzavíráním |
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
| párová čísla výrobku | 132-003-014 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Zamykací zařízení | s centrálním uzavíráním |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| párová čísla výrobku | 132-003-013 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Zamykací zařízení | s centrálním uzavíráním |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| párová čísla výrobku | 132-003-035 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Zamykací zařízení | s centrálním uzavíráním |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| párová čísla výrobku | 132-003-034 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,72 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s E-Gas (el.plyn.pedál) |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 16SKV942 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez uzavíracího servomechanismu dveří |
| montovaná strana | pravá přední |
| Zamykací zařízení | s centrálním uzavíráním |
| Zamykací zařízení | s dvojitým blokováním |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| párová čísla výrobku | 73100019 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 92-FLA00001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 92-ELA99999 |
| montovaná strana | levá zadní |
| Zamykací zařízení | bez centrálního uzavírání |
| Zamykací zařízení | bez dvojitého blokování |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| párová čísla výrobku | 73100026 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 92-FLA00001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 92-ELA99999 |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Zamykací zařízení | bez centrálního uzavírání |
| Zamykací zařízení | bez dvojitého blokování |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| párová čísla výrobku | 73100025 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Zamykací zařízení | s centrálním uzavíráním |
| Zamykací zařízení | s dvojitým blokováním |
| párová čísla výrobku | 2314005 / 2314073 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Zamykací zařízení | s centrálním uzavíráním |
| Zamykací zařízení | s dvojitým blokováním |
| párová čísla výrobku | 2314004 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Zamykací zařízení | s centrálním uzavíráním |
| Zamykací zařízení | s dvojitým blokováním |
| párová čísla výrobku | 2314007 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Zamykací zařízení | s centrálním uzavíráním |
| Zamykací zařízení | s dvojitým blokováním |
| párová čísla výrobku | 2314006 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Zamykací zařízení | s centrálním uzavíráním |
| Zamykací zařízení | s dvojitým blokováním |
| párová čísla výrobku | 2314004 / 2314022 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Hmotnost [kg] | 0,706 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | V10-85-0028 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Hmotnost [kg] | 0,697 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | V10-85-0027 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,671 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | V10-85-0030 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,665 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | V10-85-0029 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | V10-85-2283 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Závit spojky | M8x1,25 |
| Počet děr | 3 |
| Zamykací zařízení | s centrálním uzavíráním |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| párová čísla výrobku | 660229 |
Dostupnost