MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 36 AMG (202.028) - Sada bezpečnostních zámků dveří od 5/1994 do 5/2000, 3606 ccm, 206 kW, 280 hp, M 104.941 (AMG 3.6), limuzína
| Číslo podvozku (VIN) do | **********F483847 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| Zamykací zařízení | se dvěma klíči |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | **********F483847 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| Zamykací zařízení | se dvěma klíči |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | F483847 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Zamykací zařízení | s klíčem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1994 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2000 |
| Hmotnost [kg] | 0,896 kg |
| spínač | se spínačem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | F 483847 |
|---|---|
| Kód motoru | M 111.920 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | F483847 |
|---|
Dostupnost