VW POLO IV limuzína (9N2, 9N4) 1.9 TDI - "Madlo, rukojeť" od 7/2003 do 12/2010, 1896 ccm, 74 kW, 101 hp, ATD, limuzína
| Hmotnost [kg] | 0,010 kg |
|---|---|
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| párová čísla výrobku | 23922 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Barva | černá |
| Zamykací zařízení | bez válcového zámku |
| Kód barvy | 3FZ |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| Kód barvy | GRU |
Dostupnost
| montovaná strana | Dveře vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Barva | černá |
| Kód barvy | 3FZ |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | Dveře vozidla |
| párová čísla výrobku | 111 186 |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | vnitřní |
| Celková délka [mm] | 526 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochrannou hadicí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryž.průchodkou |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez systému-zpětné kamery |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s mikrospínačem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Materiál pláště | Tlakový odlitek, pozinkovaný |
| Povrch krytu | lakováno |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| Barva | černá |
| párová čísla výrobku | 50568 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| párová čísla výrobku | 50567 |
Dostupnost
| montovaná strana | Dveře vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | levá zadní |
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | pravá zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Hmotnost [kg] | 0,010 kg |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| párová čísla výrobku | 23920 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Barva | černá |
| Kód barvy | 3FZ |
Dostupnost
| montovaná strana | Dveře vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| Kód barvy | GRU |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,010 kg |
|---|---|
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| párová čísla výrobku | 32 92 3922 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Hmotnost [kg] | 0,010 kg |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| párová čísla výrobku | 32 92 3920 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,004 kg |
Dostupnost
| komfortní výbava | pro vozidla s centrálním zamykáním |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Barva | černá |
| Zamykací zařízení | bez válcového zámku |
| Kód barvy | 3FZ |
Dostupnost
| komfortní výbava | pro vozidla s centrálním zamykáním |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Barva | šedá |
| Zamykací zařízení | bez válcového zámku |
| Kód barvy | GRU |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Zamykací zařízení | bez válcového zámku |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| Kód barvy | GRU |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| montovaná strana | Dveře vozidla |
| párová čísla výrobku | 111 185 |
Dostupnost