VW GOLF IV (1J1) 2.0 BiFuel - "Madlo, rukojeť" od 5/2002 do 5/2003, 1984 ccm, 85 kW, 116 hp, BEH, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní kapota vozidla |
|---|---|
| Zamykací zařízení | bez válcového zámku |
| Kód barvy | GRU |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,010 kg |
|---|---|
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| párová čísla výrobku | 23922 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Barva | černá |
| Zamykací zařízení | bez válcového zámku |
| Kód barvy | 3FZ |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| Kód barvy | GRU |
Dostupnost
| montovaná strana | Dveře vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Barva | černá |
| Kód barvy | 3FZ |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 92 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Kód barvy | 01C |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochrannou hadicí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryž.průchodkou |
| párová čísla výrobku | 117 427 |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál | Polyamid 6 |
| Kód barvy | 9B9 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,33 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,33 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní kapota vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní kapota vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,7 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| Barva | černá |
| párová čísla výrobku | 50568 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Barva | černá |
| Kód barvy | 3FZ |
Dostupnost
| montovaná strana | Dveře vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| Kód barvy | GRU |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Tlakový odlitek, pozinkovaný |
| Zamykací zařízení | bez klíče |
| Zamykací zařízení | bez válcového zámku |
| verze | IAM |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 3160020 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 3160019 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Hmotnost [kg] | 0,010 kg |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| párová čísla výrobku | 23920 |
Dostupnost