MERCEDES-BENZ SPRINTER 4,6-t Krabice (B906) 414 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657) - "Madlo, rukojeť" od 5/2016 do 12/2018, 2143 ccm, 105 kW, 143 hp, OM 651.955, OM 651.956, Krabice
| montovaná strana | Posuvné dveře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | Posuvné dveře |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | pravá zadní |
| montovaná strana | Zadní dveře vozu |
| Barva | černá |
| Zamykací zařízení | bez klíče |
| Zamykací zařízení | bez válcového zámku |
Dostupnost