OPEL ASTRA F kombi (T92) 1.7 TDS (F35, M35) - Anténa od 12/1991 do 1/1998, 1686 ccm, 60 kW, 82 hp, 17 DT, X 17 DT, kombi
| Délka [mm] | 280 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M5 |
| druh provozu | elektrický |
| druh závitu | Vvnější závit |
| typ antény | krátká anténa |
Dostupnost
| Délka [mm] | 405 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M5 |
| druh provozu | elektrický |
| druh závitu | Vvnější závit |
| typ antény | krátká anténa |
Dostupnost
| Délka [mm] | 405 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M6 |
| druh provozu | elektrický |
| druh závitu | Vvnější závit |
| typ antény | krátká anténa |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Kód motoru | 17 DT (TC4EE1) |
|---|---|
| montovaná strana | Střecha vozidla |
| Délka [mm] | 405 mm |
| Velikost závitu | M5 |
| druh provozu | elektrický |
| druh provozu | elektronický |
| druh provozu | manuální |
Dostupnost
| Velikost závitu | M5 |
|---|---|
| Barva | černá |
| druh provozu | elektronický |
| typ antény | krátká anténa |
Dostupnost
| druh provozu | elektronický |
|---|
Dostupnost
| Kód motoru | 17DT |
|---|---|
| montovaná strana | Střecha vozidla |
| Délka [mm] | 405 mm |
| druh provozu | elektronický |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | W5008879 |
|---|---|
| Typ karosérie | kombi |
| Velikost závitu | M6 |
| druh provozu | manuální |
Dostupnost