BMW 3 Compact (E36) 316 i - Senzor škrtící klapky od 1/1999 do 8/2000, 1895 ccm, 77 kW, 105 hp, M43 B19 (194E1), Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,024 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1999 |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 75 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost