CITROËN ZX (N2) 2.0 i 16V - Senzor škrtící klapky od 7/1992 do 10/1994, 1998 ccm, 112 kW, 152 hp, RFT (XU10J4/Z), RFY (XU10J4/Z), Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 16281E |
|---|---|
| pro OE číslo | 9625299980 |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 5066 |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1628.1E |
|---|---|
| pro OE číslo | 9625299980 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5066 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5066 |
|---|
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 6778 |
|---|---|
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1628.1E |
|---|---|
| pro OE číslo | 9625299980 |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1628.1E |
|---|---|
| pro OE číslo | 9625299980 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost